جستجو   :  

درباره اهمیت سرویس کولر گازی بیشتر بدانید!

با گرم شدن هوا و تابش بیشتر نور خورشید یکی از کارهایی که باید انجام دهید سرویس کولر گازی است که حتما باید در نظر داشته باشید این سرویس زیر نظر افراد با تجربه و ماهر صورت بگیرد تا برای دستگاه شما مشکلی پیش نیاید و هزینه بیشتری به شما تحمیل نشود.

اهمیت سرویس کولر گازی

اگر بخواهیم از اهمیت سرویس اسپلیت یا همان سرویس کولر گازی برایتان مطلبی را بگویم به همین مقدار بسنده می کنیم که امروزه با توجه به قیمت کولر گازی که افزایش چشم گیری داشته پبهتر است به بهترین شکل از این وسلیه نگهداری کنیم تا عمر بیشتری داشته باشد، و یکی از بهترین راه های نگه داری از آن، سرویس به موقع کولر گازی است در مورد آن بیشتر صحبت می کنیم.

شارژ گاز کولر را فراموش نکنید!

کولرهای گازی یا همان اسپلیت ها با گازهای سرد کننده کار می کنند و لازم در هر سال مجدد مقدار گاز کولر توسط سرویسکار ماهر اندازه گیری شود تا در صورت داشتن نشتی کولر گازی، نشتی آن برطرف شده و دوباره شارژ شود.

این کار به بهبود سرمای کولر در روزهای گرم تابستان کمک می کند و هم چنین از کارهای مهمی است که در هنگام سرویس اسپیلت کولر گازی تهران حتما آن را باید انجام داد.

اگر کولر منزلتان گاز دارد و سرمای مطلوبی تولید نمی کند یا لوله های مسی آن دچار یخ زدگی شده است حتما باید با تعمیر کار کولر گازی تهران تماس بگیرید و از آنها بخواهید مشکل کولر شما را برطرف کنند. سایت فنی کارا می تواند بهترین تعمیرکار کولر گازی تهران را در سریعترین زمان ممکن به شما معرفی کند تا شما هم بتوانید تابستان خوب وخوشی را سپری کنید.

تمیز کردن فیلترهای اسپلیت

یکی دیگر از کارهایی که باید هر ساله در هنگام سرویس کولر گازی تهران انجام دهید تمیز کردن فیلترهای اسپلیت درون منزل و هم چنین تمیز کردن فیلتر کندانسور می باشد.
با تمیز کردن فیلترهای اسپلیت درون منزل کمک می کنید که بلوور فن بتواند هوا را به خوبی از داخل لوله های مسی که هوای خنک تولید می کنند عبور دهد و دوباره درون منزل بفرستد و هم چنین با تمیز کردن کندانسور باعث عبور جریان هوای تازه به لوله های داغ می شود که کمک می کند هوای دون کندانسور سرد بشود و روی موتور کولر فشار زیاد نیاید.

شما عزیزان تهرانی اگر به تازگی کولر گازی خود را خریداری نموده اید و به دنبال نصاب مطمئن و ماهر هستید، نصابان کولر گازی فنی کارا می توانند کار نصب کولر گازی منزلتان را برای انواع مارکهای سامسونگ و ال جی و بوش و... انجام دهند.

شما می توانید با استفاده از خدمات سایت فنی کارا خدمات سرویس کولر گازی و همچنین تعمیر و نصب آن را با قیمت ارزان و کیفیتی عالی تجربه کنید.

تاریخ درج  :  1400/04/04  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی