جستجو   :  

ورکشاپ آموزشی لاته آرت

ورکشاپ آموزش لاته آرت در استان گیلان رشت تا 18 تیرماه تمدید  شد 

 این دوره برای آموزش مهارت‌های لاته آرت به باریستاهایی با تجربه کافی که مهارت لازم در تهیه اسپرسو و فوم دهی شیر  را دارند طراحی شده است. اگر تجربه کافی را ندارید لازم است قبل از این کلاس حتما دوره شیر را بگذرانید.

در طول دوره به اندازه‌ای تمرین خواهید داشت که قادر به محک زدن مهارت‌هایتان باشید و همچنین شگرد‌ها و شیوه‌های درستِ بافت‌دهی به شیر را نیز بیاموزید. سر فصل های این دوره به شکل زیر خواهد بود:

  1. نحوه ایجاد فوم ریز و مخملی
  2. آموزش ریزش مناسب شیر
  3. تولیپ هارت و رزتا
  4. شناخت انواع پیچر و کاپ

مدت زمان این ورکشاپ 3 جلسه 3 ساعته خواهد بود

جزئیات بیشتر در باره این دوره آموزشی

در پایان دوره آموزشی مدرک / گواهینامه بین المللی WTG آکادمی اتحادیه اروپا، اعطاء خواهد شد
آکادمی بین المللی WTG با نام کامل World Technology Group یکی از برجسته ترین و معتبرترین برند های بین المللی آموزشی فعال در اتحادیه اروپا و آسیا می باشد به نحوی که این شرکت دارای دفاتر رسمی در کشور های آلمان٬ گرجستان٬ ایران بوده و در حال گسترش فعالیت های خود به کشور های پرتغال٬ کانادا و استرالیا می باشد٬ گستره فعالیت های این برند بین المللی که به عنوان یک هولدینگ می باشد در زمینه های دانشگاهی و آکادمیک٬ سیستم های مدیریت کیفیت ٬ گردشگری و بازرگانی بوده و کلیه مدارک صادره از این برند از وب سایت اصلی آن به نشانی www.wtg-ge.com قابل استعلام می باشد.

توجه این دوره در محیط واقعی کافی شاپ برگزار می کردد ضمین 

قبل از مراجعه ثبت نام آنلاین ویا ررزو الزامي است بنابرين قبل از ثبت نام مراجعه حضوری فقط با  رزرو وقت قبلی امکان پذیر است 

هزینه شرکت در کلاس 1.400.000 هزار تومان 

تلفن هماهنگی

09919004942

09127481108

تاریخ درج  :  1399/4/13  
تعداد بازدید تا کنون :2804

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

سلام به سایت ما خوش آمدید

×