تبلیغات

 

در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون ،روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند .

رسانه هاي اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد. 

حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد.  

ایران کافی یکی از بزرگ ترین مرجع ها در صنعت قهوه و باریستایی با بیش از بازدید ۲۰۰۰ هزار نفر در روز آماده پذیرش تبلیغات شما همکاران گرامی می باشد.

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایران کافی  برای سال ۱۳۹۷

بسته های ویژه تبلیغاتی در بنر اصلی سایت بصورت پوستر

مدت زمان چهل روز مبلغ ۳۰۰۰.۰۰۰ ریال

مدت زمان شش ماه مبلغ ۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مدت زمان یک سال مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ریال

تعرفه ی تبلیغات در صفحه اینستاگرام برای محصولاتی در ارتباط با صنعت قهوه یک پست دائمی مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال

دو پست دائمی ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال

استوری ۵۰۰.۰۰۰ ریال

تعرفه تبلیغات در کانال رسمی آپارات  به صورت ویدیو بود و مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال میباشد.

جهت هماهنگی با شماره های  09919004942

سلام به سایت ما خوش آمدید

×